Ciągniki Valtra

VALTRA - jest ciągnikiem uniwersalnym, należącym do  światowej czołówki pod względem oszczędności paliwa, niezawodności i żywotności. Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja sprawia ze ciągniki VALTRA pracują w najsurowszych warunkach terenowych i klimatycznych spełniając wszelkie marzenia i wymagania użytkowników. Kluczem do sukcesu ciągników VALTRA jest silnik o wysokim momencie obrotowym, ich trwały zespół przeniesienia napędu z przekładnią Delta Powershift, ramowa konstrukcja, przestrzenna i komfortowa kabina ERGOCAB z klimatyzacją i fotelem operatora obracanych o 180º. VALTRA posiada napęd na 4 koła, wyposażona jest w turbodoładowany silnik VALTRA-SISU chłodzony cieczą. Fiński producent Valtra Inc. znany jest w świecie z budowanych wg indywidualnych potrzeb klientów ciągników. Valtra Inc. Konstruuje, produkuje, sprzedaje i zapewnia obsługę techniczną ciągników spod znaku VALTRA. Valtra jest liderem na rynku skandynawskim, sprzedaż netto w 2003 wynosiła 852.4 milionów euro przy zatrudnieniu 2619 pracowników. Łączna produkcja w zakładach Valtry osiągnęła poziom 18,900 ciągników. Fabryka Valtra Sisu Diesel produkuje ponad 27 000 silników wysokoprężnych w zakładzie w miejscowości Nokia, w środkowej Finlandii.

Valtra w roku 2003 uruchomiła własny oddział w Polsce, ukierunkowując się na bezpośredni kontakt z Klientem.

 

Obecnie oferuje ciągniki:

* serii A o mocy od 74 do 101 KM,

* serii N o mocy z zakresu 88 - 150 KM,

* serii T o mocy z zakresu 133 - 211 KM,

* serii S o mocy  270 - 370 KM.

 

Valtra A zwarta budowa i stosunkowo nieduże rozmiary w połączeniu ze znakomitą zwrotnością, to podstawowe zalety sprawiające, że jest to ciągnik przydatny w każdym gospodarstwie. Nad wyraz oszczędny, o znakomitych parametrach i ładnym wyglądzie. Napęd na 4 koła i 12 synchronizowanych biegów z przekładnią nawrotną czyni ten ciągnik użytecznym we wszystkich pracach, przez cały rok.

 

Seria T zrewolucjonizowała rynek ciągników 6-cylindrowych. Duże gospodarstwa i usługodawcy otrzymują teraz maksimum możliwości i efektywności. Seria T łączy w sobie nadzwyczaj praktyczną konstrukcję z doskonałą wszechstronnością. Valtra T to więcej niż ciągnik - to doskonale dopasowane Twoje narzędzie.

 

Valtra Serii N to połączenie najlepszych cech ciągników czterocylindrowych. Wyróżnia się najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Dzięki nowoczesnej, stabilnej konstrukcji ciągniki Serii N doskonale nadają się do współpracy z ładowaczami czołowymi

 

Seria S jest liderem w swojej klasie za sprawą ergonomicznej kabiny, unikalnego układu napędowego i wydajnej hydrauliki.

 

 
Darmowy hostingCopyright ©2008 by ROLMAX
Kreator Stron www